Kroužky školní rok 2023/2024

BASIC ENGLISH – CHEEKY MONKEY

                                                         

Pod vedením paní učitelky Mgr. Martiny Brestovské.

Angličtina zábavnou formou pro děti, prvotní seznámení s cizím jazykem, překonání jazykových bariér při setkání s cizím jazykem, počátek komunikace v cizím jazyce, odstranění zábran používat různé jazykové prostředky ke komunikaci.

Věkové rozpětí: předškoláci - 2. ročník ZŠ

Termín: pondělí 14.30-15.30 hod.

E-FUN

                                                                 

Pod vedením paní učitelky Mgr. Martiny Brestovské.

Angličtina zábavnou formou pro děti, které již mají drobné základy. Hry a konverzace na zajímavá témata, při kterých budeme rozvíjet slovní zásobu, gramatiku a schopnost komunikovat anglicky v různých situacích.

Věkové rozpětí: 3. - 6. ročník ZŠ

Termín: pondělí 15.30-16.30 hod.

GYMNASTIKA

Pod vedením paní ředitelky Mgr. Bronislavy Černé.

Dívky se naučí základům gymnastiky - cvičení na koberci, hrazdě, přeskoku a kladince. Náplní je také posílování, procvičování obratnosti, rychlosti, zlepšení rozsahu pohybu a estetiky projevu. Část tréninku bude věnována i hrám, soutěžím a zábavě.

Věkové rozpětí: dívky předškolního věku a školačky 1. - 4. ročníku

Termín: úterý 13.00-14.00 hod.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny